HAKKIMIZDA

Ses ve Işık Sistemlerinde Marka: KCR Müzik
KCR Müzik, profesyonel ses ve sahne etkinliklerinde 15 yıllık müzisyenlik deneyimini, kurumsal bir firma kimliğine büründüren İsmail KOCAER tarafından Denizli'de kurulmuştur. Firmamız 5 yıldır aktif olarak profesyonel sunumlar, şovlar, toplantı ve etkinliklerde faal olarak görev almaktadır.

Ses, ışık ve sahne sistemleri kiralama ve servis hizmetlerinde deneyimli personeli ile profesyonel sınıf hizmet sunan KCR Müzik, etkinlikler, organizasyonlar, orkestra, müzisyen, piyanist sağlama, düğün, nişan, kına, sünnet eğlenceleri, gençlik partileri, dj parti, doğum günü kutlamaları, açılış ve davetler başta olmak üzere ses, ışık sahne ve truss sistemlerinin gereksinim olduğu her alanda hizmet vermektedir.

KCR Müzik, organizasyonlarda ses, ışık ve sahne sistemlerinin kurulumu, desteğinin sağlanması ve etkinlik boyunca teknik sunumda görev almaktadır. KCR Müzik güvencesi ile her organizasyon problemsiz ve sorunsuz gerçekleştirilmektedir.

Ses ve ışık sistemlerinde uzman kadro, yüksek teknoloji ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle, değerli müşterilerimize konusunda uzman olduğumuz sektörde hizmet sunmaya devam ediyoruz.Tüm hakları saklıdır. İçerikler izinsiz kullanılamaz.
Mega Tasarım 2016